همکاران ایران- سازمان ها و ارگان ها


سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری

همکاری یوروپکار ایران و سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در دی ماه 1393 با معاونت گردشگری این سازمان آغاز گردید و طبق این تفاهم نامه معاونت گردشگری در راستای توسعه صنعت حمل و نقل گردشگری حامی یوروپکار ایران خواهد بود و همچنین یوروپکار ایران خدماتی از قبیل اجرا، پشتیبانی و تحقیقات در حوزه ی صنعت گردشگری به این سازمان ارائه خواهد داد.
اطلاعات بیشتر ...

هواپیمایی ماهان

سالهای اخیر هواپیمایی ماهان همکاری خود را با یوروپکار ایران آغاز نموده است و طبق تفاهم نامه ای مابین دو سازمان، کلیه ی دارندگان کارت های کثیر السفر باشگاه ماهان می توانند با مراجعه به کلیه ی ایستگاه های یوروپکار در سطح کشور ایران خدمات خود را با تخفیفات ویژه دریافت نمایند.

شرکت پرداخت الکترونیک بانک پاسارگاد

طبق تفاهم نامه ی سال 91 که مابین شرکت یوروپکار ایران و شرکت پرداخت الکترونیک بانک پاسارگاد منعقد گردیده است، یوروپکار ایران خدمات اجاره خودرو را به اعضا باشگاه پذیرندگان دستگاههای کارتخوان بانک پاسارگاد با مزایای ویژه ارائه میدهد.

اعضای باشگاه که دارای کارت های زرین، سیمین و بلورین هستند با مراجعه به هریک از ایستگاههای یوروپکار در سطح کشور می توانند از خدمات یوروپکار به همراه مزایای تعریف شده هر یک از این کارت ها استفاده نمایند.
اطلاعات بیشتر...

بانک سامان

براساس قرارداد همکاری دو جانبه یوروپکار ایران و بانک سامان از آذر ماه سال 1394 یوروپکار ایران به مشتریان برتر بانک سامان از طریق کارت های طلایی و مشکی خدمات خود را ارائه میدهد.

این خدمات شامل اجاره خودرو داخل ایران، خارج از ایران و ترانسفر است.
اطلاعات بیشتر...

اتاق بازرگانی و صنایع ایران و آلمان 
 

در سال 1392 مابین یوروپکار ایران و اتاق بازرگانی ایران و آلمان تفاهم نامه ای مبنی بر ارائه خدمات اجاره خودرو در داخل ایران و خارج از ایران برای اعضای کارکنان اتاق بازرگانی ایران و آلمان منعقد گردید. طبق این تفاهم نامه کارکنان اتاق بازرگانی می توانند از خدمات یوروپکار همراه با مزایای ویژه استفاده نمایند.

باشگاه گردشگری ایرانیان

باشگاه گردشگری ایرانیان یکی از زیرمجموعه های بانک گردشگری است. این باشگاه خدمات یوروپکار ایران را به اعضای خود ارائه میدهد. خدمت رسانی به اعضای باشگاه از سال 91 آغاز گردیده است. اعضای این باشگاه می توانند با مراجعه به ایستگاههای یوروپکار در سطح کشور ایران خدمات خود را با تخفیف ویژه دریافت نمایند.

 

دروازه ی طلایی

شرکت دروازه ی طلایی به عنوان یکی از فعالان صنعت گردشگری که در کشور کویت حضور دارند با هدف حضور بیشتر در بازار ایران طی تفاهم نامه سال 1393همکاری خود را با یوروپکار ایران آغاز نمود.

طی این تفاهم نامه دروازه ی طلایی، خدمات یوروپکار ایران را به مشتریانی که قصد سفر به کشور ایران دارند معرفی می نماید.

مجموعه فرهنگی هنری فرشچیان

یوروپکار ایران ازآغاز مهر ماه سال 1395 اقدام به عقد قرارداد با مجموعه فرهنگی هنری فرشچیان نموده است.
موضوع قرارداد، ارائه خدمات ویژه به دارندگان سفیر کارت می باشد و مدت این قرارداد یکسال است. 
اطلاعات بیشتر...

شرکت بین المللی الو رنت ایران
info@rent32.ir 031 - 32 32 32 32